Kişisel Web Site Taslağı

Kişisel bir web sitesi arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat. Demo adresinden inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Ekran Görüntüsü

 

Demo Adresi : http://www.tropikod.com/demo/kisisel/

ÜCRETLENDİRME

 

Ekonomik Paket: bu paketin içerisinde domain ve hosting yoktur. Kurulumu tamamen bana aittir. Site kurulumundan sonra sitede yaşanabilecek sorunlar ile ilgili destek verilir. Site altında ki link kaldırılamaz. Fiyatı sadece 99 Türk Lirası.

Standart Paket: bu paketin içerisinde domain ve hosting vardır. Kurulumu tamamen bana aittir. Site kurulumundan sonra sitede yaşanabilecek sorunlar ile ilgili destek verilir. Site altında ki link kaldırılamaz. Fiyatı sadece 149 Türk Lirası.

Sahiplenen Paket: bu paketin içerisinde domain ve hosting vardır. Kurulumu tamamen bana aittir. Site kurulumundan sonra sitede yaşanabilecek sorunlar ile ilgili destek verilir. Site altında ki link kaldırılabilir. Fiyatı sadece 249 Türk Lirası. 

Full Paket: bu paketin içerisinde domain ve hosting vardır. Kurulumu tamamen bana aittir. Site kurulumundan sonra sitede yaşanabilecek sorunlar ile ilgili destek verilir. Site altında ki link kaldırılabilir. Yönetim Paneli Vardır Fiyatı sadece 349 Türk Lirası. 

 

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ 


 

İlk yorumu siz yazın

TropiKod Nedir ?

TropiKod, hayallerinizde ki bilişim projelerinizi gerçek hayata taşır. Web projelerinizi profosyonel çözümler ile başarılı sonuçlara taşıyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

TropiKod.Com
[email protected]

Tel: (+90) 507 338 35 07
İstanbul / Türkiye

Haber almak istermisiniz ?